Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Размер на дисплея, инч75" (190.50 cm)
Резолюция4K (3840 x 2160)
Тип на матрицатаD-LED
Тъч, точки на докосванеIR 20 Touch
Време за реакция, ms8ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2350cd/m2
Контраст1200:1
Безжична свързаностWi-Fi
Входове2 HDMI, 3.5mm Audio In, 3 USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C, RJ45
ИзходиHDMI, 3.5mm Audio Out
OPS слотOPS Slot
Вградени говорители15W x2, 2x high-frequency speaker + 2x full-frequency speaker, 100Hz-20kHz, Stereo